Сова з носка

Сова зі шкарпетки.

Раніше мами та бабусі виготовляли іграшки своїм діткам із підручного матеріалу – клаптиків тканини, ниток, глини, тощо. Такий “дармовий” матеріал для авторської іграшки ви легко знайдете в кожному домі, у кожній шафі. Гляньте, яку кумедну сову можна зробити зі звичайної  шкарпетки – не обов’язково нової, але чистої.  *THUMBS UP*

Сова з носка

Для роботи нам знадобиться:

  • Верхня частина шкарпетки, та, яка від п’яти до резинки (бажано, щоб вона була довга) для тулуба. Можна взяти відповідну частину дитячих бавовняних колготок.
  • Будь-яка частина шкарпетки іншого кольору для крил і дзьоба.
  • Нитки швейні в колір шкарпеток.
  • Балухаті очі (відповідні гудзики або вже готові оченята, куплені в магазині).  *YES*
  • Наповнювач (холофайбер, синтепон, синтепух, але не вата!)

Сова з носка матеріали

1. Виріжте з  додаткової шкарпетки два крила та дзьоб ( розмір крила приблизно 2х4 см зі згином, один край заокруглений – дивись малюнок; дзьоб трикутний, висота приблизно 2 см). Не забудьте про припуски на шви в 0,5 см.

2. Зшийте деталі (шов “назад голку”), залишаючи отвір для вивертання. Наповнюйте синтепоном тільки дзьоб, крила просто виверніть,  сховайте припуски на шов всередину і зшийте.

Сова з носка 1

3. Візьміть заготовку для тулуба. З одного боку прошийте її по колу (шов “уперед голку”), відступивши від краю 5 мм, зтягніть  і закріпіть  нитку;  вийде така торбинка. Наповніть її синтепоном.  Так само прошийте і стягніть другий бік тулуба, в центр вшийте готовий дзьоб.

Сова з носка 2

4. Сформуйте тулуб  сови руками, надаючи йому форму кульки. Олівцем намітьте 4 лінії для брів і прошийте цю ділянку наскрізь (шов “Уперед голку”), формуючи брови, як на фото.

Сова з носка 3

6. Пришийте очі і крила. Очі можна купити готові, а можна використати плоскі ґудзики – два білих побільше, два чорних – менші.

Сова з носка 4

Готово і кумедно!   *OK* Зі шкарпеток можна зшити ще багато іграшок. Слідкуйте за подальшими публікаціями.

Це легко і швидко! Можете навчити також молодших сестричок.  O:-)

Схожі записи

  • Тільда-дачницяТільда-дачниця Це моя перша Тільда – вона вийшла саме такою. Тепер і я можу підтвердити думку багатьох рукодільниць, що в процесі роботи кожна баришня виявляє свій характер. Спробуйте створити свою […]
  • Як пошити справжню ТільдуЯк пошити справжню ТільдуЯк пошити власноруч справжню Тільду Матеріали для Тільди. Для виготовлення іграшки Тільди рекомендується використовувати тільки натуральні матеріали – лляні, бавовняні, шерстяні чи […]
  • Сердечко-валентинка. Плоска іграшка.Сердечко-валентинка. Плоска іграшка.Сердечко-валентинка. Плоска іграшка Сувеніри у вигляді серця популярні не тільки у день Святого Валентина - адже дарувати людям позитивні емоції завжди  приємно і не треба чекати […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*