Ялинкова іграшка з пластикової пляшки

Пластикова пляшка – благодатний матеріал для втілення багатьох ідей, як суто практичних, так і дизайнерських. Мабуть,  ви не раз зустрічали  пропозиції Новорічних прикрас, виготовлених з пластикових пляшок.Пропоную вашій увазі ще одну.

Ялинкова іграшка з пластикової пляшки

Запропонована новорічна прикраса візуально нагадує знаменитий новорічний аксесуар – «скляна куля». Для роботи Потрібна біла прозора пластикова пляшка, максимально рівномірна по довжині. Стануть в нагоді пляшки об’ємом від 0,5 літра і до 2 літрів – в залежності від розміру майбутньої прикраси. Чудово, якщо ви знайдете пінопластову кулю з діаметром,  трохи більшим за діаметр пляшки (іграшка буде з заокругленими краями, як на фото). Але можна використати  і прямокутні обрізки будівельного пінопласту чи самостійно надати йому потрібну форму. Ще для роботи знадобляться стрічки, блискітки, вата, штучний сніг, клей, гострий ніж, а також “вміст” прикраси – ялинкові гілочки, Сніговик чи Дід Мороз, олені, тощо.

Пінопластову кулю слід розділити на дві половинки гострим лезом ножа.  Як варіант – зі шматка пінопласту відріжте квадрат потрібного розміру та зріжте кутики, формуючи циліндр. Якщо у вашому арсеналі для творчості є штучний сніг, то половинки пінопласту покрийте білим клеєм і обсипте штучної пудрою снігу з опуклого боку (на циліндр – з боків та низу). “Сніг” можна нарізати зі шматочків білої пряжі для в’язання чи пухнастих клаптиків тканини. Обклеєну ним поверхню притрусіть блискітками.

З рівного боку половинки кулі  (вирізаного вами циліндра) прикріпіть, зручним для вас способом (приклейте чи встроміть), будь-які елементи, що асоціюються з святами: шишки, гілки ялини натуральні чи штучні, фігурку Діда Мороза, сніговика, маленький дзвіночок …

За допомогою вати створіть «сніжне покривало» навколо створеної композиції.

Точно таку ж процедуру оформлення пінопласту снігом проведіть з другою половиною кулі (чи другим циліндром з пінопласту), виключно з процесом створення «маленької скульптури».

Потім візьміть основну частину від звичайної пластикової пляшки (попередньо обріжте дно пляшки і горловину) і з двох сторін (верхній отвір і нижній) за допомогою універсального клею «закрийте» двома підготовленими деталями з пінопласту.  Новорічну композицію необхідно розмістити всередині пластику. Місце стику пластику з пінопластом замаскуйте стрічками. Бажано, щоб діаметр пінопластової кулі (циліндра) збігався з діаметром пляшки. Якщо пляшкова частина ширше вашої пінопластової кулі, то видаліть зайві сантиметри пластика і склейте його із зворотного боку.

Щоб розміщувати таку новорічну іграшку на ялинці, необхідно додатково зробити петлю на верхній частині виробу. Варіанти створення петельки – приклеїти стрічку, шнур або прикріпити дріт.

Доповніть  іграшку бантами, намистинами, паєтками … – розмістіть на ялинці або в якості окремої прикраси в новорічному інтер’єрі. Нехай вона принесе у ваш дім радість, щастя і святковий настрій!

Схожі записи

  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів. Матеріали для виготовлення сніговика з помпонів пряжа білого або кремового кольору ножиці гарячий клейовий пістолет невеликі гілки намистини, ґудзики, […]
  • Новорічна сніжинка з прищіпокНоворічна сніжинка з прищіпокПрикрасити будинок чи ялинку до Нового року незвичними авторськими прикрасами завжди приємно та стильно.  І часто для таких іграшок потрібні зовсім прості побутові речі. Спробуйте зробити […]

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*