Пінгвіни з пластикової пляшки

З пластикових пляшок можна змайструвати багато різних і цікавих ялинкових  прикрас. Наприклад, кумедні сніговики та пінгвіни. Їх можна зробити разом з дітьми з використаних пластикових пляшок і прикрасити цими новорічними іграшками святкову вуличну ялинку, домашній святковий інтер’єр, будинок чи під’їзд.

Пінгвіни з пластикової пляшки

Для виготовлення «Пінгвінів» з пластикових пляшок знадобиться:

  • дві порожні пляшки з «талією» (пояском посередині)
  • картон
  • канцелярський ніж
  • акрилові фарби
  • клей ПВА
  • трошки пряжі на помпон
  • стрічка чи смужка яскравої тканини

Колір пляшки, в принципі, значення не має. А ось форма важлива. Краще вибрати «пузату» пляшку з передавленим посередині пояском.

З однієї пляшки канцелярським ножем або ножицями обрізається денце на 10-15 см (трохи вище того місці, де закінчується «талія»); або ж в залежності від загального розміру пляшки та від бажаної висоти пінгвіна. А в іншої пляшки значно нижче. Обидві частини вставляються один в одного зрізаними сторонами і для надійності місце з’єднання фіксується клеєм, утворюючи тіло пінгвіна. Для того, щоб виріб вийшов більш стійким, перед приклеюванням шва на дно більшої частини закладається щось важке (наприклад, шматок пластиліну або крупа).

Виготовлення пінгвінів з пластикових пляшок

Заготовлена  фігурка пінгвіна покривається шаром фарби білого або світло-коричневого кольору, і залишається до висихання. Використовуйте фарби, що добре покривають пластик – це  гуаш (її краще змішати з клеєм ПВА, щоб не змивалась після висихання), акрилова фарба і інша, в тому числі і з металевим блиском, що надає новорічній іграшці більш виграшний вигляд. Ще краще, якщо перед фарбуванням тільце пінгвіна покрити ґрунтовкою або матовою фарбою. Коли фарба першого шару підсохне, можна приступати до «оживлення» виробу.  Спочатку тонким пензликом наносяться контури всіх деталей, а потім вони розфарбовуються. Тільце і спинка пінгвіна забарвлюються чорною або темно-синьою фарбою.  Залишається  білий животик, позначаються крапочки-оченята і червоний дзьобик. Шапочка і шарфик розмальовують будь-яким яскравим кольором, щоб виріб мав  якомога веселіший  і контрастніший вигляд. На шапці за бажанням можна домальовувати обідок і в’язаний візерунок. Також до шапки приклеюється хутряний або нитяний помпон, без якого Пінгвіни з пластикової пляшки будуть виглядати незавершеними.

Шапку і шарф також можна зробити і з яскравого шматочка тканини. На завершення з картону оранжевого чи червоного  кольору вирізаються лапки і приклеюються до нижньої частини пляшки.

Пінгвін з пластикової пляшки

Тепер Ви точно знаєте, що не треба поспішати викидати порожні пластикові пляшки!  Доберіть до них деякий потрібний матеріал і майструєте  ось таких симпатяг-пінгвінів. Вироби з пляшок «Пінгвіни» будуть чудовою домашньої новорічною декорацією, яку діти з радістю розмістять  у потрібні  місця (в тому числі і на новорічну ялинку).

Схожі записи

  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Підвіска – Янголятко.Підвіска – Янголятко.Підвіска - Янголятко. Таке миле Янголятко прикрасить вашу новорічну ялинку чи оселю різдвяного вечора. Ви дуже швидко виготовите прикрасу з підручних матеріалів, а краще, виготовляйте […]
  • Сніговик з хутра.Сніговик з хутра.Сніговик з хутра. Ось такий Сніговичок з хутра висотою близько 30 см стане окрасою вашої ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуркою. Для роботи потрібно приготувати прямокутний […]

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*