хрестик6

Ваша вишиванка буде якісною та акуратною, якщо виворітний бік буде без вузликів та кінчиків вишивальних ниток.  Потреба приховати кінчик нитки виникає при зміні кольору нитки чи закінченні вишивання. Рекомендую робити це кожен раз, як виникає потреба, а не залишати на потім – дія займає пару секунд, а результат одразу видно. Отже, вишивайте останній хрестик та переводьте голку з ниткою на лицьовий бік вишиванки.

хрестик6

Проведіть голку під 3-4 хрестиками та протягніть вишивальну нитку; нитка повинна повністю сховатись під хрестиками, але не стягнути вишитий ряд. Акуратно відріжте нитку близько до вишивки, щоб кінчика нитки не було видно. Якісно вишиті хрестики повинні повністю закривати тканину – отже, приховають і кінчик нитки.  *YES*

Іноді нитка закінчується передчасно – ряд хрестиків ще продовжується, а нитка вже закоротка. Як замінити нитку, що закінчується?

хрестик13Переведіть нитку на лицьовий бік вишивки та приховайте показаним вище способом (на малюнку нитка прихована під півхрестиками ). Закріпіть нитку без вузлика на початку наступного хрестика (дивись статтю “Як закріпити нитку без вузлика”) та продовжить виконання роботи.

Дотримуючись цих нескладних прийомів вишивання ви отримаєте відмінні результати! *THUMBS UP*

Схожі записи

Один коментар до “Як закінчити вишивання та приховати кінчик нитки. Як замінити нитку, що закінчилась”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*