Візитка

Вітаю вас, шановний гість.

Захарчук ЖаннаЯ – Захарчук Жанна, вчитель трудового навчання, школа №24, м. Хмельницький, стаж роботи – 20 років, категорія – вища, «Відмінник Освіти».

Два роки я працювала над цим сайтом в межах шкільної програми обслуговуючої праці. Але з часом кожна людина переростає шкільні уроки праці.  Для когось вони стають першими кроками в професію, для інших  навички прикладної творчості трансформуються у хобі, та кожному набуті уміння знадобляться у повсякденному житті. І час від часу потрібна практична порада чи виникає потреба продемонструвати свої успіхи. Так виникла потреба розширити межі тем і публікацій.

Основна мета створення сайту – на практиці забезпечити особистісно-орієнтоване навчання школярів. Для цього потрібно надати їм інформацію про різні види діяльності, відеоуроки виконання окремих дій (в’язання основних елементів спицями та гачком, виконання різних ручних швів, тощо), фотоуроки виконання окремих об’єктів праці, добірку узорів та моделей-аналогів, а також інформацію про популярні  види діяльності – бісероплетіння, макраме, вироби з полімерної глини, тощо. Учні самостійно та в будь-якому місці зможуть обирати час навчання, вид діяльності, об’єкт праці та обсяг матеріалу, що засвоюється .

Дистанційне навчання, як доповнення до традиційної освіти, має великі перспективи – дозволить учням поглиблювати знання та набувати нові навички, враховуючи власні інтереси та нахили; раціонально використовувати навчальний час у випадку карантину; організувати практичне дозвілля школярів на канікулах, а також дозволить рукодільницям пригадати чи вдосконалити практичні навички.

Розробки календарних та поурочних планів виконувались на основі нових навчальних програм , рекомендованих підручників та посібників, публікацій мережі Інтернет та періодичних видань з рукоділля, тощо.

Також надаю перелік оновленої документації кабінету обслуговуючої праці у відповідності з вимогами від 25.09.2011 року.

Мої учениці вже давно виховують власних малят, виникають запитання з пошиття та оновлення дитячого одягу, карнавальних костюмів, кулінарії, тощо. Саме такі  теми  добавлені до мого сайту.

Урок праці для учнів  трансформується в сайт про хобі для всіх.

Матеріали сайту постійно поповнюються та оновлюються.

Очікую на вашу підтримку та поради.

З надією на співпрацю Ж.Л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*