Подушка Футбольний м'яч

Подушка “Футбольний м’яч”

Незабаром визначна для України подія – ЕВРО 2012.  *YES* Порадуйте шанувальників футболу незвичною подушкою  у вигляді м’яча. Як справжній футбольний м’яч, подушка складається з 32 деталей – 12 п’ятикутників та 20 шестикутників. Якщо довжина граней складатиме 5 см, отримаєте м’яч справжнього футбольного розміру – 22 см в діаметрі. Якщо зменшити розмір шаблонів до сторони 2,5-3 см, можна пошити маленький м’який м’яч для кімнатного міні-футболу. Збільшивши шаблон до сторони 8-10 см отримаємо справжню диванну подушку діаметром 40-50 см. Отже, обирайте потрібний розмір, і за роботу.

Подушка Футбольний м'ячПодушка Футбольний м'яч 2

Для роботи я обрала штучне хутро білого та чорного кольорів; можна використати фліс, бавовняну, лляну тканину, колір – за власним бажанням. Цікавого ефекту можна досягнути, поєднуючи хутро з різною довжиною ворсу чи хутро з безворсовою тканиною, різнокольорову тканину з друкованим малюнком, тощо.

 

Розкроїть з чорного хутра 12 п’ятикутних деталей, а з білого – 20 шестикутників. Не забудьте додати припуски на шви – для хутра достатньо 0,3-0,5 см.

 

 Послідовність пошиття.

Всі шви виконуйте тільки по розмітці, не виходячи на припуски швів. Зшивати деталі можна як ручним швом “назад голку” так і машинною строчкою. Деталі з хутра я зшивала вручну косим крайовим швом з виворітного боку.

В центрі роботи – чорний п’ятикутник, до сторін якого пришийте білі шестикутники. Потім бокові сторони шестикутників зшийте між собою – отримаєте наче шапочку.

 

В кути між шестикутниками вшийте чорні п’ятикутники.

 

Між ними вшийте білі шестикутники – спочатку до граней шестикутників попереднього ряду, потім до бокових сторін чорних п’ятикутників.

 

Отримаєте половину м’яча. Потім пошийте таку саму другу половину.

 

Тепер складіть дві половинки одного м’яча , сумістивши виступи та западинки. Зшийте частини м’яча, залишивши отвір для наповнення. Через цей же отвір виверніть виріб на лицьовий бік.

 

Наповніть м’яч шматочками синтепону, холлофайбера, комфореля чи силікону та зашийте отвір – виріб буде м’яким та пружним.  Перераховані матеріали часто використовують для утеплення одягу чи ковдри, наповнення м’яких іграшок чи диванних подушок. Тепер можете влаштувати домашній турнір з футболу  *BRAVO* чи комфортно подивитись професійну гру, вболіваючи за наших.  *YAHOO*

 

 

Схожі записи

  • М’яка іграшка. Котики-валентинки. МК.М’яка іграшка. Котики-валентинки. МК.М'яка іграшка. Котики-валентинки. МК. М'якенькі та пухнасті котики завжди асоціюються з домашнім затишком і теплом. Така незвична ігрпшка-валентинка стане чудовим подарунком до Дня […]
  • Баранчик Бяшка – символ 2015 року. М’яка іграшкаБаранчик Бяшка – символ 2015 року. М’яка іграшкаПора готуватись до зустрічі Нового року. Милі подарунки, виготовлені власноруч, будуть доречними. Пропоную розпочати з пошиття кумедного баранчика - символа 2015 року. Розмір баранчика […]
  • В’язані сердечка-валентинкиВ’язані сердечка-валентинкиМ'які в'язані сердечки не потребують  багато часу і матеріалів, проте стануть приємним і незабутнім подарунком для близьких людей до Дня святого Валентина. Для виготовлення в'язаних […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*