Пошиття захисної маски

Пошиття захисної маски вручну

Нещодавно ми бачили в захисних масках або фахівців на роботі (будівельників, лікаів, хіміків) або по телебаченню іноземців з віддалених країн. Тепер маски стали невід’ємною частиною одягу кожного українця. І пошити маску з тканини, навідь без спеціального обладнання та навичок, значно легше і швидше, ніж витратити багато годин на пошуки одноразової маски в аптеках.

Для роботи потрібна бавовняна тканина, лінійка з олівцем, ножиці, голка з ниткою.

На тканині накресліть прямокутник розміром 19х36 см, виріжте по наміченим лініям.

Складіть деталь вдвоє лицьовим боком всередину, сколіть шпильками кутики та бічні зрізи.

На відстані 1см від зрізів зметайте виріб ( шов «уперед голку»). Якщо витримати відстань до зрізу важко, попередньо накресліть лінію шва олівцем. По мірі зметування видаліть шпильки.

Зшийте виріб по тій же лінії швом «назад голку», залишаючи в одному зі швів незшитим 4-5 см для вивертання. Видаліть нитки наметування та підріжте припуск шва в кутиках.

Виверніть виріб на лицьовий бік та виправте кутики та шви. Припрасуйте виріб. У вас має бути квадрат зі стороною 18см.

Визначимось, шо сторона квадрата зі згином — це верх захисної маски. Бокові сторони поділіть на 4 частини (складіть вдвоє, потім кожну частину ще раз вдвоє; місця згину відмітьте позначками). Зігніть деталь на місці позначки та заколіть шпилькою складку шириною 1 см ( має бути по 3 складки з кожного боку). Відігніть всі складки донизу (в один бік) та зафіксуйте їх ( швом «через край» чи «назад голку» за вашим вибором ). Головне, щоб складки були зафіксовані надійно та акуратно.

Акуратно зашийте залишений для вивертання отвір ( косим швом «через край»).

Відміряйте та відріжте 2 шматка резинки довжиною 16-18 см та пришийте її по бокам захисної маски так, як пришиваєте гудзик ( Х або ІІ, не менше 6 стібків, шоб було надійно).

Пропрасуйте маску з обох боків (практично, стерилізація) — виріб готовий до використання.

Виготовте подібні маски для всієї родини, сусідів, продавців «вашого» магазину, тощо. Звісно, така маска не вберігає від проникнення вірусу, але вона вбереже від розповсюдження мікробів хворою людиною чи від дотиків до обличчя брудними руками.

Бережіть себе і своїх близьких. Все буде добре!

Схожі записи

  • Дитяча диванна подушечкаДитяча диванна подушечкаДитяча диванна подушечка за 30 хвилин. Сучасний дитячий та підлітковий одяг прикрашений такими милими аплікаціями та вишивками, що просто шкода викидати тику красу, коли одягати таку […]
  • Екосумка з джинсової тканини зі світловідбиваючими стрічками.Екосумка з джинсової тканини зі світловідбиваючими стрічками. Місткі сумки з тканини останнім часом набули популярності в усьому світі як альтернатива пластиковим пакетам. Якщо таку сумку оздобити світловідбиваючими елементами, то подбаємо не тільки […]
  • Яскраві фоторамки з тканиниЯскраві фоторамки з тканиниВ кожній оселі знайдуться старі фоторамки чи рамки від картин. Вони вже  пошкодились від часу, десь відстала фарба чи лак - пора замінити. А може, трохи фантазії, смужки тканини та клей - […]

Мітки: , , , ,

Залишити відповідь

O:-):):(;):-P8-):-D:-[=-O:-**CRYING*:-x]:o:-|:-/*JOKINGLY*]:-][:-}*KISSED*:-!*TIRED**STOP**KISSING*@}-]-*THUMBS UP**DRINK**IN LOVE*@=*HELP*\m/%)*OK**WASSUP**SORRY**BRAVO**ROFL**PARDON**NO**CRAZY**DONT_KNOW**DANCE**YAHOO**HI**BYE**YES*;D*WALL**WRITE**SCRATCH*