Шкатулка-органайзер з комп’ютерних дисків та кружечків від скотчу нашвидкоруч.

Комп’ютерні диски та кружечки від скотчу вже давно стали матеріалом для творчості.  Доречі,  таке їх застосування можна віднести до природозберігаючих технологій – адже потенціальне сміття перетворюється на корисні дрібнички.

box9

Ідею для свого органайзера я запозичила з такого ось дитячого органайзера.  Потім переглянула “стратегічні запаси”, де знайшлися кілька кружечків від віконного скотчу, непотрібні диски, кілька спиць від зонта та обрізки самоклеючої плівки. Це і стало основою шкатулки “нашвидкоруч” ( я зробила все за години дві).

box1

Отже, для роботи вам потрібно:
4 кружечка від скотча та 5 компютерних дисків ( на 1 більше);

1 тонка в’язальна спиця чи спиця від зонта (можна 20-25 см тонкого сталевого дроту чи велосипедна спиця);

смужки самоклеючої плівки (можна замінити обоями, кольоровим папером чи наклеїти колаж з журнальних фото, але часу піде більше – поки паперові наклейки висохнуть);

круглий білий чи кольоровий шнур (1,5 метра);

різні дрібнички для прикрас – намистинки, гудзики, тощо;

золота акрилова фарба, термоклей;

лінійка, ножиці, тонке шило.

box2

Як зробити шкатулкн-органайзер.

Виріжте з плівки-самоклейки смужки шириною, шо дорівнює висоті кружечка від скотчу. З кружечків зніміть весь скотч, до паперової основи;. обклейте кольоровою плівкою.  Тонким шилом зробіть наскрізний отвір в картонній стінці кружечка від скотчу (якщо довжини шила не вистачить, то розпочніть отвір шилом, а завершіть вже спицею). Під час роботи я пару раз зробила отвір занадто близько  до внутрішньої стінки, тому укріпила її додатковою смугою самоклейки.

box3

На самоклеючій плівці обведіть 5 раз комп’ютерний диск, виріжте круги та наклейте  їх на кольоровий бік дисків. З боку блискучої сторони наклейте круги поменше, щоб приховати отвір посередині. Розташуйте посередині диска кружечок від скотчу, обведіть його олівцем (з того боку, що заклеєний повністю).  На 4 дисках шилом проколіть отвори на пару міліметрів всередину від наміченої лінії, останній диск без отвору (диски не тріснуть, їх утримує самоклейка).

box4

Тепер зклейте шкатулки. Вставте спицю в отвір кружечка від скотча так, щоб виглядав короткий кінчик ( 1-2 см). На картонний зріз кружечка нанесіть суцільну смужку термоклею  (без пропусків), вставте кінчик спиці в отвір диска та міцно притисніть кружечок по наміченій лінії до диска, потримайте так секунд 20-30.  Все це треба зробити швидко, поки клей не вистиг. Зклейте так всі шкатутки, одну з них наклейте на диск без отвору – вона буде нижньою.

box5

Ось так це виглядало; поряд з коробочками кришечка з диска (з отвором) та спиця. Щоб замаскувати виступивший назовні термоклей, приклейте  по колу круглий шнур. Він ще й укріпить місце з’єднання шкатулки. Золотою акриловою фарбою я пофарбувала верхній край шкатулки та внітрішню стінку.

box6

Тепер змонтуйте конструкцію. У мене спиця від зонта, тому я спочатку насилила верхню кришку та одну шкатулку – ту, що буде верхньою. Потвм насилила ще дві шкатулки з наскрізними отворами. На цьому етапі оцініть вигляд органайзера та при потребі змініть порядок шкатулок. В отвір стінки нижньої шкатулки видавіть трошки термоклею, вставте ло упора спицю та стисніть стінку шкатулки, потримайте секунд 20-30, щоб клей застиг. Слідкуйте, щоб до нижньої шкатулки не приклеїлась наступна.

box7

Щоб замаскувати стик шнура, наклейте термоклеєм заготовлені прикраси. В довільному порядку, за власним бажанням. У мене знайшовся дорожній набір для шиття з малесенькими ( 4 см), декоративними ножицями та котушками. Їх я також наклеїла на кришку органайзера. Кінчик спиці прикрасила прапорцем з самоклейки.

box8

А це конструкція в дії – можна повертати всі шкатулочки в пошуках потрібної дрібнички, або відкрити тільки одну, якщо впевненні, що потрібна річ знаходиться саме там.

box9

Під час роботи у мене знайшлось вільних 20- хвилин – поки сохла золотиста акрилова фарба. За цей час я зробила стаканчик-органайзер. У сене була картонна труба діметром, як кружечок від скотча, але ви можете зробити її самостійно – три кружечка від скотча склейте між собою по висоті, обмотавши 1-2 рази широким скотчем в місцях з”єднання. Обклейте трубу самоклейкою; також обклейте комп”ютерний диск – пофарбований бік заклейте повністю, а блискучий з по центру, заклеївши отвір кружечком самоклейки. Можна і обидві сторони заклеїти повністю, але мене обмежували розміри шматочків самоклейки.  Підготовлену трубу всередині  обклейте обоями чи кольоровим папером. На диску намітьте місце приклеювання верхньої частини (обведіть трубу олівцем). Термоклеєм приклейте трубу до диска, замаскуйте проступивший клей круглим шнуром  (у мене  – театральна мішура – смуга золотистих намистинок ). Верхній край конструкції також пофарбуйте золотистою акриловою фарбою.

box91

Як завжди, під час роботи виникло багато ідей для вдосконалення – наклеїти на “полички” шкатулок ті предмети, які мають бути всередині – гудзики на шкатулку з гудзиками, намистинки на шкатулку з намистинками, тощо.  На верхню кришку можна приклеїти  подушечку-гольничку. Взагалі обрізати полички – шкатулка буде нагадувати трубу-стакан. А скільки варіацій з матеріалами для обклеювання та їх кольором! Я обов”язково зроблю ще парочку шкатулок.

box92

Тож переглядайте наявні у вас матеріали, фантазуйте та створюйте свої практичні дрібнички. Удачі!  *BYE*

Схожі записи

  • Шкатулка з бамбукової серветки.Шкатулка з бамбукової серветки.Шкатулка з бамбукової серветки. У кожної рукодільниці, навіть початківця, є безліч декоративних та дуже  потрібних дрібничок, які зберігаються в різноманітних коробочках, баночках, […]
  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Баранчик Бяшка – символ 2015 року. М’яка іграшкаБаранчик Бяшка – символ 2015 року. М’яка іграшкаПора готуватись до зустрічі Нового року. Милі подарунки, виготовлені власноруч, будуть доречними. Пропоную розпочати з пошиття кумедного баранчика - символа 2015 року. Розмір баранчика […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*