Теплі чобітки для дитини до 1 року.

Для зимових прогулянок малюку також потрібне зимове взуття. Шкарпеточки та пінетки – якось не по сезону, а фабричні чобітки занадто жорсткі та й на повзунки не натягнеш (і не потрібні вони малючку в колясці). 🙁 Якось на дитячому майданчику побачила немовля в тепленьких ботиночках-пінетках(?) з овчини і вирішила зробити своїх малечі подібні.  *THUMBS UP*

kira11

Розкроювання капчиків.

В інтернеті знайшла таку викрійку.  O:-) Виявилась дуже вдалою! Роздрукуйте на аркуші А4 2 рази (деталі на кресленні накладаються) та виріжте деталі.

kira10

З натуральної овчини було би круто та простіше! Але у мене було штучне підкладочне хутро та відрізки флісу. Можете взяти будь-яке хутро, а фліс можна замінити плащовкою чи польтовою тканиною – на ваш вибір. Кожного матеріалу потрібно приблизно 2 аркуши А4 чи трохи більше для впевненності. Це на 2 капчика.

kira1

Складіть тканину верха лицьовим боком всередину, приколіть булавками деталі капчика, обведіть олівцем та виріжте з припусками на шви 0,5 см. Лише тепер відколіть паперові викрійки, а вирізані деталі знову сколіть одною булавкою (так надійніше).

kira2

Визначте напрямок ворсу хутра, розкладіть деталі капчика з виворітного боку хутра, приколіть, обведіть олівцев та виріжте з припусками не більше 0,3 си. Хутро розкроюйте не складаючи, в один шар; напрямок ворсу – вверх деталі. Перед вирізанням обов’язково перевірте наявність всіх деталей. Не забудьте нанести мітки-рисочки щоб суміщати деталі під час пошиву.

kira3

Повинно вийти по 2 деталя з тканини верху та по 2 деталі з хутра. На фото вони складені подвоє.

З овчини викроюйте , як з хутра – в один шар, по 3 деталі на кожен капчик – холявка, язичок та підошва.

Пошиття капчиків.

Деталі з тканини можна зшити на швейній машині. Але все так просто і швидко, що я пошила “взуття”  ручними швами на дивані за 2 кінофільми.

kira4

Складіть бокову деталь вдвоє лицьовим боком всередину, зметайте та зшийте коротку сторону швом “назад голку”.

Прикладіть підошву, сумістіть позначки 1 і 2 на деталях, сколіть ці місця булавками. Далі рівномірно розподіліть підошву у зшитій деталі, сколіть булавками по всій довжині підошви. Вметайте підошву короткими прямими стібками “уперед голку”, булавки видаліть.

Тепер міцно вшийте підошву швом “назад голку”. Нитку наметування видаліть.

Одразу ж зшийте так само і другий капчик – парні деталі шити одночасно простіше.

Так само зшийте деталі з хутра – і булавками зколювати потрібно, і наметувати. Тільки постійний шов – петельний (мені подобається більше) або крайовий. Стібки мають бути дуже щильними. Так само, як хутро, зшивайте капчики з овчини.

kira5

Підготовлені капчики з тканини верха не вивертайте, а хутряні виверніть хутром назовні.

Вкладіть хутряний капчик всередину флісового, порівняйте зрізи та сколіть булавками холявку (між  позначками  3 через верхній зріз капчика). Лицьові боки обох деталей мають бути всередині, ззовні – виворіт тканини та трикотажна основа жутра.

Зметайте обидві деталі видаляючи булавки, та міцно зшийте їх швом “петельний”. Тепер виверніть капчики на лицьовий бік, виправте та помилуйтесь результатом. O:-)

kira6

Складіть деталі язичка лицьовим боком всередину, порівняйте зрізи та сколіть булавками. Зметайте та зшийте язички між позначками 3  – бокові та верхній зрізи (вони прямокутні). Заокруглену частину язичка не зшивайте, через неї виверніть деталь на лицьовий бік та виправте кутики.

kira7

Справа вже наближається до завершення!. *YES* Виверніть капчик хутром назовні, порівняйте та зметайте короткими стібками тканину верха та хутро носочка капчика. Так само зметайте тканину верха та хутро заокругленої частини язичка. Якщо ви це виконаєте, вам не доведеться відловоювати и порівнювати 4 зрізи, вшиваючи язичок.

Вкладіть язичок в носочок капчика, сколіть булавками знову між позначками 3 та сумістіть позначку 4 язичка з середнім швом носочка капчика. Цих  3 булавок буде достатньо, щоб вметати язичок .Потім булавки видаліть, а язичок міцно вшийте швом “петельний” щильними ствбками. На початку та в кінці строчки зробіть иіцну закріпку. Тепер виверніть зшитий капчик – вже практично готово! O:-)

І знову капчик х овчини – за цим же принципом вшийте язичок, тільки хутром всередину, шкуркою назовні. В овчинному капчику всі шви з лицьового боку, тому виконуйте їх дуже ретельно, а ще краще – доберіть взуттєву нитку в колір овчини . Фото надати не може – овчини немає.  🙁

kira8

Але ж для свого маляти хочеться не тільки тепленько та м;якенько, але й гарненько. Я купила готові вишиті полунички та нашила на носочки капчиків. Зав’язочки – два відрізка стрічки по 15-17 см. Якщо маєте час, можете самі щось вишити на капчиках.

kira9

А ми вже з задоволенням гуляємо у обновці і ніякі морози нашим ніжкам не страшні! *THUMBS UP*

Схожі записи

  • МК. Народна лялька мотанка Кубишка Травниця.МК. Народна лялька мотанка Кубишка Травниця.МК. Народна лялька мотанка. Кубишка Травниця. Кубишка Травниця - народна лялька оберег, призначенна оберігати ваше здоров'я. Це така собі мудра кругленька бабуся, що  знається на травах […]
  • Як зробити шкіряний браслетЯк зробити шкіряний браслетЯк зробити шкіряний браслет. Ось такий браслет може стати частиною вашого гардеробу у готичному стилі. А якщо колір браслета білий, рожевий чи голубий - то стиль романтичний. До яскравих […]
  • Виставка учнівських робіт до дня МістаВиставка учнівських робіт до дня Міста25 вересня 2011 року в м.Хмельницькому відбулось свято - день народження Міста - 580! Серед різноманітних заходів традиційно виділяється виставка учнівських робіт. Ось таку експозицію […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*