Метелики з пластикової пляшки

Ці дивовижні  метелики можна виготовити власноруч із пластикових пляшок.. Метелики з пластикової пляшки можуть стати чудовими новорічними іграшками для вашої ялинки, оздобленням новорічної маски чи карнавального костюму, прикрасою  упаковки для подарунку,тощо.

Красиві Метелики з пластикової пляшки

Для виготовлення метеликів з пластикових пляшок нам знадобиться:

  • Порожня прозора пластикова пляшка (1,5-2 літрова, з рівними циліндричними боками)
  • Вітражні фарби чи акрилові фарби “металік”. Все це можна замінити гуашшю, розведеною  клеєм ПВА – буде не там яскраво, проте значно дешевше.
  • Ножиці
  • Намистинки чи бісер
  • Блискітки, пайєтки
  • Дріт

Як  виготовити метеликів з пластикових пляшок:

1. Для початку намалюємо ескіз метелика. Можете скористатись запропонованими шаблонами чи намалювати на аркуші власний авторський малюнок.

Шаблон метелика

Шаблон метелика 2

Шаблон метелика 3

Шаблон метелика 4

Шаблон метелика 5

Шаблони можете збільшити чи зменшити за потребою – чим більша пляшка, тим більшого метелика можете зробити.

Метелики з пластикової пляшки - фото 1

2. Щоб перенести підготовлений  ескіз з паперового аркуша на пластик відріжте верхню частину пляшки до рівного циліндра, вставте всередину аркуш з малюнком та закріпіть скочем чи скріпкою. Обведіть контури фломастером.

Метелики з пластикової пляшки - фото 2

3. Розфарбуйте метелика. Спочатку нанесіть контурні лінії, потім зафарбуйте середину кожної ділянки та залишіть до повного висихання фарби. Тепер можна окремі ділянки крилець промастити тонким шаром клею ПВА та присипати блискітками або нанести спеціальний 3Д-гель з блискітками.  Знову дайте оздобленню висохнути.Метелики з пластикової пляшки - фото 3

4. Після того, як всі фарби висохли, виріжте метелика по контуру.

Метелики з пластикової пляшки - фото 4

5. Акуратно зігніть крильця метелика по контуру тулуба. Тепер метелик з пластикових пляшок набуває потрібної форми.

Метелики з пластикової пляшки - фото 5

6. Для тулуба нам знадобляться намистини різного розміру та проволока для бісеру. Нанижіть намистинки на дротик і закріпіть підготовлений тулуб на основі метелика в отворах, заздалегідь зроблених шилом.

Метелики з пластикової пляшки - фото 6

Ось і готові казкові Метелики з пластикової пляшки. Прикрасити ними можна не тільки новорічне  свято – такий метелик може “присісти” на тюль біля вікна чи квітку на обоях з рослинним малюнком; зграйка метеликів повільно “літатиме” під люстрою; метелику може “сподобатись” горщик з живим вазоном. Якщо знизу приклеїти невеличкий магніт, метелик розміститься на холодильнику. Далі придумайте самі.

Метелики з пластикової пляшки

Творіть красу власноруч, радійте власним результатам та радуйте тих, хто поряд з вами!

Схожі записи

  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса - Морська фея. Незвичне поєднання морської ракушки та новорічної ялинки! Але саме така Морська фея стане креативною прикрасою вашого свята. Пригадайте, де сховані […]
  • Декупаж – картинка новорічна.Декупаж – картинка новорічна.Декупаж - картинка новорічна. Така пухнасто-тепла новорічна картинка зроблена за 2 вечори практично "з нічого", а чудово прикрашає кімнату і доречна до свят.  *OK* У вас знайдеться […]

Від admin

Один коментар до “Метелики з пластикової пляшки”
  1. *THUMBS UP* Клас! Я і сам малюю, займаюсь вітражним розписом та хенд-мейдом загалом, проте Ваші метелики справляють враження.Просто і цікаво, а головне гарно. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*