Новорічна сніжинка з прищіпок

Прикрасити будинок чи ялинку до Нового року незвичними авторськими прикрасами завжди приємно та стильно.  І часто для таких іграшок потрібні зовсім прості побутові речі. Спробуйте зробити креативну сніжинку зі звичайних дерев’яних прищіпок.

Новорічна сніжинка з прищіпокНоворічна сніжинка з прищіпок

Для виготовлення однієї “пріщіпочної” сніжинки знадобиться:

  • вісім дерев’яних прищіпок, можна не нових
  • клей типу “Момент”
  • акрилова чи аерозольна фарба, лак

Новорічна сніжинка з прищіпок - фото 2

Кожну прищіпку потрібно розібрати, скласти і склеїти “навпаки”, як показано на фото. Таких “модулів” потрібно чотири. Далі склеїти між собою всі чотири  модулі, створивши хрестоподібну форму.  Потім потрібно приклеїти між кожною парою ще по одній прищіпці – тут зручніше вклеювати їх половинками.

Новорічна сніжинка з прищіпок - фото 3

Можна залишити готову сніжинку в натуральному кольорі (якщо прищіпки нові,  їх можна покрити лаком) а можна пофарбувати в будь-який колір, використовуючи аерозольну фарбу або акрилову. Готову сніжинку присипте блискітками – отримаєте ефект інею.

Новорічна сніжинка з прищіпок - фото 4

Якщо новорічну сніжинку потрібно підвішувати, то прикріпіть до неї петлю з шнура або стрічки. Протягніть шнур в отвір прищіпок, як на фото №1, та зав’яжіть шнур вузликом.

При бажанні можна додати прикраси зі стразів, ґудзиків та інших аксесуарів. До речі, без об’ємних прикрас такі сніжинки можна використовувати як підставки під гарячі страви за Новорічним столом.

Схожі записи

  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Ялинкова іграшка з пластикової пляшкиЯлинкова іграшка з пластикової пляшкиПластикова пляшка - благодатний матеріал для втілення багатьох ідей, як суто практичних, так і дизайнерських. Мабуть,  ви не раз зустрічали  пропозиції Новорічних прикрас, виготовлених з […]
  • Підвіска – Янголятко.Підвіска – Янголятко.Підвіска - Янголятко. Таке миле Янголятко прикрасить вашу новорічну ялинку чи оселю різдвяного вечора. Ви дуже швидко виготовите прикрасу з підручних матеріалів, а краще, виготовляйте […]

Від admin

Один коментар до “Новорічна сніжинка з прищіпок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*