Сніговик з хутра.

mex1

Ось такий Сніговичок з хутра висотою близько 30 см стане окрасою вашої ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуркою.

Для роботи потрібно приготувати

  • прямокутний шматочок білого хутра розміром близько 30х30 см;
  • морські камінчики – повний стакан (можна бідь-які інші камінчики, вантаж вагою 250-300 гр);
  • синтепон, силікон, холофайбер чи інший легкий об’ємний наповнювач;
  • шматочок трикотажного полотна на шапочку та шарф;
  • гудзики, деталь авторучки червоного кольору (носик);
  • міцні білі нитки, клейовий пістолет (можна замінити ПВА, тільки часу на висихання клею піде більше).

mex2

Виготовляємо Сніговичка так.

Складіть хутро вдвоє лицьовим боком всередину, зшийте бічний зріз петельним швом.

mex6

Всередину заготовки з хутра легко помістився рулончик скочу (випадково, але дуже доречно). Я його використала як шаблон для розкроювання дна Сніговичка.  Вирізала з припуском на шов 0,5 см.

mex4

Дно рівмомірно розподілила у заготовці, приколола булавками і вшила петельним швом. Отриману “торбинку” вивернула на лицьовий бік.

mex7

На шматок синтепона довільної форми  (саме такий у мене був), я висипала морські камінчики, сформувала вузлик та міцно зав’язала ниткою. Кінці вузлика обернула навкруги, сформувала кульку – ззовні 2-3 шари синтепону, всередині важкі камінці.

mex8

Підготовлену кульку опустила на дно хутряної торбинки, потім доверху заповнила синтепоном і зашила верхній отвір  (зметала та стягнула), для надійності кілька разів обмотала ниткою та  зав’язала. Отримала хутряний циліндр з вантажем внизу.

mex9

Далі тонкою білою стрічкою перев’язала циліндр, розділивши на тулуб та голівку. З трикотажного полотна відрізала смугу на шарфик, приблизно 50х6 см, склала вдвоє по довжині (50х3 см). Ше одну смугу шириною 13-14 см обернула навкруги голівки, зайве відрізага і зшила бічну сторону. Верхній зріз зметала та стягнула, міцно  зав’язала та приклеїла шматочок хутра – помпон. Одяг готовий!

mex10

Нижній зріз шапочки підігнула всередину на 1-1.5 см, приміряла та приклеїла кількома краплями термоклею до голівки. Потім приміряла розташування гудзиків-оченят і приклеїла їх на обране місце.В червону деталь авторучки видавила трохи термоглею, вставила булавку голівкою всередину і почекала, поки клей вистигне і шпилька закріпиться. Приміряла місце розташування носика, нанесла краплю термоклею та вклеїла насик на місце. Далі розташувала гудзики на тулубі та по черзі приклеїла їх термоклеїм. Після цього  зав’язала шарфик та закріпила вузол також термоклеєм.

mex1

Такий “стійкий” Сніговичок не потребує підставки і надійно стоятиме там, де ви знайдете йому найкраще місце. І тільки ви знатимете його секрет – всередині вагомі спогади про море та літні подорожі.

mex5

А так виглядає Сніговичок в інтер’єрі. А як пошити баранчика Бяшку чи виготовити маленьких сніговичків з синтепону, дивіться тут.

mex3

У вас ще достатньо часу, щоб виготовити авторські прикраси для своєї оселі. Щасливого вам Нового року!  *BYE*

Схожі записи

  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]
  • Підвіска – Янголятко.Підвіска – Янголятко.Підвіска - Янголятко. Таке миле Янголятко прикрасить вашу новорічну ялинку чи оселю різдвяного вечора. Ви дуже швидко виготовите прикрасу з підручних матеріалів, а краще, виготовляйте […]
  • Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів. Матеріали для виготовлення сніговика з помпонів пряжа білого або кремового кольору ножиці гарячий клейовий пістолет невеликі гілки намистини, ґудзики, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*