Підвіска – Янголятко.
Таке миле Янголятко прикрасить вашу новорічну ялинку чи оселю різдвяного вечора. Ви дуже швидко виготовите прикрасу з підручних матеріалів, а краще, виготовляйте разом з дітьми – кожен втілить власні ідеї і довгий зимовий вечір пролетить як одна мить. *YES*
Отже вам потрібні такі матеріали:
Великий світлий гудзик на ніжці (без отворів) – для голівки;
Мереживо чи декоративна тканина (приблизно 15х5 см) – сукня;
Світлий круглий шнур (30 см) – ручки-ніжки;
Пару метрів нитки (як для в’язання чи вишивки) – для волосся;
Тонка стрічка (близько 30 см) – для бантика та верхньої петельки;
Акрилова фарба чи лак для нігтів;
Бісер, намистинки, трояндочки зі стрічки – все, що знайдеться для декору;
Жорсткий матеріал для крилець – дублерин, фетр, тощо;
Клей, ножиці, голка з ниткою.
Якщо світлого шнура немає, його нескладно зробити зі звичайної білої нитки. Нам потрібно 30 см шнура – для цього візьмемо 2 відрізка нитки довжиною 40 см кожен та тавщиною в половину майбутнього шнура (якщо товщина шнура має бути в 10 ниток,то половинки з 5 ниток).
Зв’яжіть кінці заготовок вузлом та щильно закрутіть кінці – це краще робити вдвох – один міцно тримає один кінець джута, інший критить другий кінець. Якщо послабити натяг джута, він почне сам закручуватись в шнур. Складіть обидві половинки джута та зав’яжіть вузлом вільні кінці – тепер джут не розкрутиться. Якщо шнур скрутився дещо нерівномірно, прогладьте його кілька раз по довжині та вирівняйте.
Таким чином ви отримаєте шнур довжиною 30 см чи близько цього. Розділіть його на 2 частини – 10 та 20 см. Спочатку зав’яжіть 2 вузли, потім розріжте шнур між вузлами – відрізки не розкрутяться. Якщо ж у вас знайшовся світлий круглий шнур – просто відріжте 10 та 20 см на тулуб Янголяти. Також відріжте 20 см тонкої стрічки на верхню петельку.
Кінці стрічки протягніть у отвір гудзика та зав’яжіть вузлом, закріпивши петлю. У мого гудзика отвір виявився замалим, тож я просто пришила петельку зі стрічки до гудзика. Складіть навпіл відрізки шнура (10 і 20 см), та зшийте їх між собою. Цю конструкцію також пришийте до гудзика. Тепер потрібно приховати місце з’єднання деталей, сформувавши потилицю фігурки.
З побутової нетканої серветки чи фетру виріжте коло та наклейте на зворотній бік гудзика. Спершу обведіть гудзик олівцем.
Тепер одяг. Мереживо чи клаптик тканини розміром 15х5 см складіть вдвоє лицьовим боком всередину та зшийте по боковому зрізу. Виверніть на лицьовий бік, прокладіть по верхньому зрізу короткі прямі стібки. Вдягніть платтячко на Янголя, стягніть у шийки та зав’яжіть нитки. Навпроти ручок проріжте маленькі отвори та витягніть ручки назовні.
По ходу роботи знайшлися 2 червоні намистинки, які я просилила в шнури-ніжки – вони стали капчиками фігурки. Якщо ніжки вашого Янголяти з круглого шнура, намалюйте капчики акриловою фарбою, яка також закріпить кінці шнура.
Акриловою фарбою також намалюйте оченята та ротик лялечки. Замість фарби можна використати лак для нігтів.
Для волоссячка я розпустила в’язане полотно, нитку намотала 10-15 обертів навкруги короткої сторони визитівки (рекламки, календарика, банківської картки – розмір майже однаковий).З одного боку нитки міцно зав’яжіть, з іншого розріжте . Отриману кучеряву зачіску приклейте вверху до потилиці Янголяти. З кількох коротеньких ниточок сформуйте чубчик, приклейте над лобиком лялечки. Зверху зачіску прикласьте маленьким бантиком із тонкої стрічки.
З жорсткого матеріалу виріжте крильця довільної форми та прикріпіть до спинки Янголяти (пришийте чи приклейте). Але лялечки забавні і без крилець.
Якщо вам сподобався сайт «Урок праці», ви можете отримувати оновлення через RSS канал або ви можете підписатися на розсилку по e-mail або слідкувати в Twitter