Яскраві фоторамки з тканини

В кожній оселі знайдуться старі фоторамки чи рамки від картин. Вони вже  пошкодились від часу, десь відстала фарба чи лак — пора замінити. А може, трохи фантазії, смужки тканини та клей — і стара рамка розквітне новими фарбами!  *BRAVO*

Яскраві фоторамки з тканини

Тож дістаньте з довгого ящика закинуті туди рамки, клаптики тканини потрібного кольору, силіконовий клей або «Титан». Якщо нема спеціального «пістолета» для клею — не біда. Палички силіконового клею можна розтопити в полум’ї звичайної свічки — тільки не забудьте про обережність, свічник, та приберіть подалі легкозаймисту тканину та папір.

Яскраві фоторамки з тканини 1

Якщо хочете зробити рамку, як на фотографії, приклейте з виворітного боку смужку тонкого, але жорсткого пластику, картону, можна використати тоненьку смужку з бамбукових обоїв, тощо  (перегляньте наявні вдома матеріали  — коктейльні трубочки,  палички для суші — все може стати у нагоді) Але це не обов’язково —  рамка може бути і без смужки.

Яскраві фоторамки з тканини 2

Прикладіть тканину, оцініть добір кольорів. Якщо довгі смужки з тканини нарізати не вдається, зшийте короткі смужки в одну довгу та розпрасуйте  припуски на шви, щоб зробити їх тонше.

Яскраві фоторамки з тканини 3

Приклейте кінчик стрічки в кутик рамки, намотайте стрічку на сторону рамки, не залишаючи пропусків. Якщо тканина тонка, можна запрасувати стрічку вдвоє і прикривати відкриті зрізи.

Яскраві фоторамки з тканини 4

Щільно обмотайте один бік рамки та закріпіть стрічку на іншій стороні, пройшовши кутик. Далі змініть колір тканини і продовжуйте обмотувати сторони рамки.

Яскраві фоторамки з тканини 5

Таким чином обмотайте всі сторони рамки, можете змінювати колір за власним бажанням. А можна зробити рамку одноколірною. Акуратно обмотайте місце вклеювання жорсткої смужки, як на картинці. Кінчик останньої смужки  підклейте з виворітного боку. Залишки тканини відріжте.

Яскраві фоторамки з тканини 6

Рамка готова!   *THUMBS UP* Підшийте з виворітного боку велику декоративну петлю зі стрічки.

Яскраві фоторамки з тканини 7

Сторони рамки можна оздоблювати і далі — приклеїти штучні квіти, намистини, стрази, ракушки, тощо.  *OK*

Яскраві фоторамки з тканини 8

Фотографії чи картинки, записки коханому   *IN LOVE*  чи просто список майбутніх справ можна прикріпити на жорстку смужку прищіпкою, декоративною скріпкою,  тощо (придумайте самі)

Яскраві фоторамки з тканини 9

Замість тканини спробуйте використати натуральну чи штучну шкіру, обмотайте рамку товстою ниткою чи шнуром. Пробуйте, фантазуйте, творіть!   *BRAVO* Творчість наповнює життя, робить його цікавішим.

Схожі записи

  • Упакувати подарунок власноручУпакувати подарунок власноруч Упакувати подарунок власноруч Кожному з нас не раз доводилось обирати подарунок близькій людині - ми враховуємо її інтереси  та побажання, іноді подарунки з гумором, іноді - милі та […]
  • Як зав’язати хусточку на шиюЯк зав’язати хусточку на шиюЯк зав'язати хусточку на шию. Навесні так хочеться внести яскраву деталь в одяг! Кольорова хустинка, пов'язана на шию, зап'ясток чи ручку сумки - саме те, що треба - просто і […]
  • Прикраса з блискавки власноручПрикраса з блискавки власноручЗастібка-блискавка різної довжини і кольорів - вже звична річ. В попередній статті ви мали змогу побачити, які прикраси виходять з неї в умілих руках. Автор ексклюзивних прикрас - Kate […]

Мітки: , , ,

Залишити відповідь

O:-):):(;):-P8-):-D:-[=-O:-**CRYING*:-x]:o:-|:-/*JOKINGLY*]:-][:-}*KISSED*:-!*TIRED**STOP**KISSING*@}-]-*THUMBS UP**DRINK**IN LOVE*@=*HELP*\m/%)*OK**WASSUP**SORRY**BRAVO**ROFL**PARDON**NO**CRAZY**DONT_KNOW**DANCE**YAHOO**HI**BYE**YES*;D*WALL**WRITE**SCRATCH*

CAPTCHA изображение
Обновить изображение
*