Сніговичок з бархату

Сніговичок з бархату в екостилі.

barhat8

Матеріали для сніговика

barhat1

Білий бархат
Джут лляний
Волокнистий наповнювач (синтепон)
Пряжа
Рукав від старого светра чи трикотаж

Декоративні гудзики, намистинки, страз

Ножиці
Гарячий клейовий пістолет
Щось в якості ваги (крупи, мілкі камінці, скляні декоративні камінчики і т.д.)

Виготовлення сніговика

Складіть шматок бархару вдвоє та виріжте півколо (розкладете – буде ціле коло). За бажанням можете розкроїти в один шар – обведіть олівцем на тканині тарітку чи кришку кастрюлі потрібного розміру та вирізайте. Тільки не ручкою чи фломастером .

barhat2

В середину кола насипте камінців, зверху прикрийте синтепоном, сформуйте вузлик та міцно зав’яжіть/

barhat3

Сформуйте голівку та тулуб сніговичка, перев’яжіть джутом, оформіть вузлик бантиком.

barhat4

З трикотажного рукава чи просто шматочка трикотажного полотна з узором  зробіть шапочку сніговичка – внизу отворот, а верху звяжіть джутом. Шапочкою прикрийте вузол на голівці сніговичка. Щоб шапочка не змістилась, приклейте її термоклеєм.

barhat5

Очі та носик сніговичка зробіть з джута. Складіть джут кілька разів, щоб був товстенький мотузочок, зав’яжіть 3 вузлика, закріпіть їх термоклеєм. Кінчики двох вузликів зріжте так, щоб залишились шарики-оченята, один кінчик іншого вузлика залишіть – це носик.

barhat6

Наклейте очі та носик на обличчя сніговичка, прикрасьте тулуб та шапочку гудзиками-намистинками.

barhat7

Ось і готова новорічна прикраса!

barhat9

З ялинкових шишок, горішків та інших природних матеріалів оформіть новорічну композицію. Така еко-композиція стане окрасою новорічного столу , частиною декору кімнати чи просто милим сувеніром для гостей.

PS. Мій сайт пару років існував, як  UROKPRACI, але мої читачі вже вийшли за межі уроків, отже сайт також змінюється та стаєі електронним довідником  ПРО ХОББІ для всіх. Але багато фоток має попередній надпис…  З Новим роком!

Схожі записи

  • Овечка з ватних паличок своїми рукамиОвечка з ватних паличок своїми руками Поробки із ватних паличок вже не новина - це доступний матеріал для творчості і вироби дуже естетичні. Хіба не чудо ці милі овечки та баранчики?!.Тут вони стоять на ніжках-прищепках, […]
  • Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів. Матеріали для виготовлення сніговика з помпонів пряжа білого або кремового кольору ножиці гарячий клейовий пістолет невеликі гілки намистини, ґудзики, […]
  • Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки.Янгол-охоронець з проволочки. Ваш янгол-охоронець буде завжди з вами в якості підвіски в машині чи брелка. Я знайшла цю тендітну прикрасу на цьому сайті, але англійською […]

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*