Овечка з ватних паличок

Овечка з ватних паличок

Поробки із ватних паличок вже не новина – це доступний матеріал для творчості і вироби дуже естетичні. Хіба не чудо ці милі овечки та баранчики?!.Тут вони стоять на ніжках-прищепках, трохи далі – овечка прикрашає листівку, виблискуючи жемчужними копитцями. У вас ще достатньо часу, щоб такий креативчик прикрасив вашу оселю в Новий рік – адже символ, тож має принести удачу на своїй пухнастій спинці.

Овечка з ватних паличок - фото 2

Овечка з ватних паличок - фото 3

Овечка з ватних паличок - фото 4

Тож підготуйте наступні матеріали .

Ватні палички

білий щильний картон

ножиці
клей

4 деревяні палички або 2 прищепки

тонка кольорова стрічка

фломастери

Крок за кроком виконайте роботу.

З білого картону виріжте два овали – для тулуба та голівки. Форма та розмір – за вашим вибором. Можете спочатку намалювати овечку  на аркуші паперу, щоб визначитись з розмірами та формами.

Овечка з ватних паличок - фото 5

—з двох сторін обріжте ватні палички як на фото.

Овечка з ватних паличок - фото 6

— акуратно почніть наклеювати ватні палички з задньої частини тулуба як на фото, ряд за рядом. Можна клеїти на термоклей – так швидше, але згодиться і ПВА, тощо.

Овечка з ватних паличок - фото 7

—таким чином заклейте паличками весь “тулуб”.

Овечка з ватних паличок - фото 8

— ще 5 частин палички наклейте на заготовку головки – спочатку по бокам (вушка) зверху 3 палички – чубчик.

Овечка з ватних паличок - фото 9

-з тонкої стрічки зверніть бантик, наклейте його на чубчик, прикривши краї паличок. Тепер намалюйте фломастерами оченята, носик, рот. Якщо не впевнені у своих художніх талантах, промалюйте мордочку спочатку на аркуші з малюнком овечки чи тонкою лінією на заготовці мордочки. Готову мордашку приклейте до тулуба.

Овечка з ватних паличок - фото 10

— приклейте прищепки чи палички до тулуба овечки так, щоб вона могла самостійно стояти. Якщо “не хоче”, прищепками закрітіть в бажаному місці – до гілочки ялинки, наприклад.

Овечка з ватних паличок - фото 11

Ось і все! Щасливого Нового року!

Овечка з ватних паличок - фото 12

Схожі записи

  • Сніговичок з бархату в екостилі.Сніговичок з бархату в екостилі.Сніговичок з бархату в екостилі. Матеріали для сніговика Білий бархат Джут лляний Волокнистий наповнювач (синтепон) Пряжа Рукав від старого светра чи трикотаж Декоративні […]
  • Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса - Морська фея. Незвичне поєднання морської ракушки та новорічної ялинки! Але саме така Морська фея стане креативною прикрасою вашого свята. Пригадайте, де сховані […]
  • Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів.Сніговичок з помпонів. Матеріали для виготовлення сніговика з помпонів пряжа білого або кремового кольору ножиці гарячий клейовий пістолет невеликі гілки намистини, ґудзики, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*