mak1

Як зробити власноруч Мак пам’яті з паперу.

Стилізований Мак пам’яті до Дня Перемоги легко та швидко виготовити власноруч з доступних матеріалів. Вшанування ветеранів-переможців вже скоро, а не в кожного під рукою штучний мак потрібного розміру. Може і на краще – зробимо справжній стилізований   Мак пам’яті  “”ніколи знову””, як на картинці.

mak1
mak1

 

 

 

 

 

 

 

 

З попередніх робіт залишились шматочки арокалу (самоклеючої плівки). Я вибрала 3 відтінка від світло-червоного до багряного та ще чорну плівку на серединку. Можна обрати кольоровий картон чи папір та “заламінувати” готовий мак широким скотчем. Якщо є можливість, роздрукуйте   Мак пам’яті  на кольоровому принтері – далі надано аркуш з малюнком.

mak3
mak3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З підготовленого паперу виріжте 4 кружечки:

  1. червоний діаметром 6 см;
  2. темніший червоний діаметром 5 см;
  3. самий темний червоний діаметром 4 см;
  4. чорний діаметром 2,5 см.

Самоклеючу плівку я наклеювала на цупкий картон. Краще би червоний картон, але був тільки жовтий та зелений – спробувала обидва варіанти.

mak4
mak4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В центрі найбільшого світло-червоного кола намітьте місце наклеювання чорної серединки – коло діаметром 2,5 см. Їх можна накреслити циркулем з одного центру.

Наклейте велике коло на картон, на нього середнє коло так, щоб його край співпадав з лінією чорної серединки. Частина середнього кола вийде за межі великого.

Маленьке темно-червоне коло зміщене відносно середнього приблизно на 60 градусів, але його край також співпадає з лінією розташування чорної серединки. Воно не виходить за межі великого кола, а не доходить до його краю 4-5 мм.

Тепер наклейте по центру чорну серединку. Якщо ви працювали з папером і клеєм ПВА, дайте час клею просохнути та наклейте широкий скоч поверх квітки маку.

mak5
mak5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви можете роздрукувати   Мак пам’яті  в кольорі, справа ще простіша – наклейте аркуш маків на картон, висушіть та заламінуйте скотчем кожну квітку. Можна вирізати їх квадратиками, наклеювати на картон поштучно та покривати скотчем – як вам зручно. Попередньо перевірте, щоб діаметр мака був приблизно 5- 6 см – самий оптимальний розмір.

mak6
mak6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лише після ламінування вирізайте мак по контуру.   Самоклеючу плівку ламінувати не треба. З виворітного боку шматочком самоклейки (скотча) приклейте булавку довжиною 2-2,5 см.   Мак пам’яті  готовий.

Але можна його прикріпити до патріотичної стрічки.

mak7
mak7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відміряйте 25-27 см стрічки і зріжте під кутом кінчики як на фото – від жовтого до синього. Зрізи опаліть над свічкою, щоб не осипались.

mak8
mak8

 

 

 

 

 

Зверніть стрічку петлею (синя смуга вверху). Кінчики петлі мають бути однаковими, довжиною 5-6 см по синій смузі. Закріпіть петлю шпилькою, прошийте близько до шпильки 2-3 крупних стібка-закріпки та видаліть шпильку. Переверніть петлю та короткими густими стібками пришийте булавку. Булавку пришивайте у відкритому вигляді на місці попередніх стібків-закріпок через всі шари стрічки. Тепер і петля надійно закріплена і булавка міцно пришита. Про всяк випадок спробуйте пришпилити петельку до одягу  – перевірка на правильність пришивання булавки.

mak9
mak9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нанесіть 4 краплі термоклею на стрічку з лицьового боку навхрест біля місця пришивання булавки, ще краплю посередині зворотнього боку маку. Накладіть мак на петлю, притисніть та потримайте 5-10 секунд, поки термоклей застигне. Лицьовий бік петлі  там, де немає булавки.

mak10
mak10

 

 

 

 

 

 

 

Ось такі символи – Мак пам’яті до Дня Перемоги – можна швидко зробити, маючи під рукою червоний папір, клей та бажання.

mak11
mak11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А такі ось варіанти Маку пам’яті у мене вийшли в процесі пошуків ідеалу – може комусь стануть у пригоді. Як зробити Мак пам’яті зі штучних квітів дивіться тут Як зробити власноруч Мак пам’яті.

mak17
mak17

 

 

 

 

 

 

 

 

Зі святом Перемоги всіх нас та днем Примирення! Вшануймо ветеранів, що здобули перемогу та принесли нам мир!

Схожі записи

  • Мак памяті і примирення.Мак памяті і примирення. https://old.uinp.gov.ua/page/mak-yak-simvol-dnya-pamyati-ta-primirennya
  • Як зробити власноруч Мак пам’яті.Як зробити власноруч Мак пам’яті.Як зробити власноруч Мак пам'яті. Мак пам'яті до дня Перемоги та Примирення дуже просто виготовити власноруч з доступних матеріалів. Ось такі маки я з учнями виготовила для […]
  • Сніговичок з бархату в екостилі.Сніговичок з бархату в екостилі.Сніговичок з бархату в екостилі. Матеріали для сніговика Білий бархат Джут лляний Волокнистий наповнювач (синтепон) Пряжа Рукав від старого светра чи трикотаж Декоративні […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*