mak16

Як зробити власноруч Мак пам’яті.

Мак пам’яті до дня Перемоги та Примирення дуже просто виготовити власноруч з доступних матеріалів. Ось такі маки я з учнями виготовила для святкування.

mak16
mak16

 

 

 

 

 

 

 

 

Для роботи потрібно:

  • синьо-жовта стрічка шириною 2 см – 25см;
  • штучний мак діаметром 5-6 см;
  • булавка довжиною 2-2,5 см.

Інструменти:

  • лінійка;
  • ножиці;
  • свічка;
  • голка з ниткою;
  • пістолет з термоклеєм.
mak8
mak8

 

 

 

 

 

Спочатку відміряйте та відріжте 25-26 см стрічки, зріжте навскоси кутики як на фото – від жовтої смуги до синьої. Опаліть зрізи стрічки над свічкою – щоб не осипались.

Зверніть сьрічку петлею(синя смуга вверху). Кінчики петлі мають бути однаковими, довжиною 5-6 см по синій смузі. Закріпіть петлю шпилькою, прошийте близько до шпильки 2-3 крупних стібка-закріпки та видаліть шпильку. Переверніть петлю та короткими густими стібками пришийте булавку. Булавку пришивайте у відкритому вигляді на місці попередніх стібків-закоіпок через всі шари стрічки. Тепер і петля надійно закріплена і булавка міцно пришита. Про всяк випадок спробуйте пришпилити петельку до одягу  – перевірка на правильність пришивання булавки.

mak9
mak9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квітку мака розпарте над носиком киплячого чайника та зніміть зі стебла, залишіть до повного висихання пелюсток. При потребі підріжте виступаючу частину пластмасової серединки або оплавте її над свічкою та міцно притисніть до робочої дощечки (якої не шкода), щоб гаряча пластмаса приплюснулась, а всі деталі квітки надійно з’єднались (так мак не розлетиться під час свята).

mak12
mak12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На підготовлену квітку по центру нанесіть краплю термоклею на притисніть до підготовленої петлі, потримайте 5-10 секунд до застигання термоклею. Наносити клей потрібно на задню частину квітки, а приклеювати до передньої частини петлі (де немає булавки).

mak13
mak13

 

 

 

 

 

 

Мак приклеєно приблизно на рівні булавки або трохи вище – як вам більше сподобається.

mak14
mak14

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ваш мак з жовтою серединкою, її легко перетворити на чорну. Я взяла шматочок велюру (вельвету, бархату, просто чорних ниток), вирізала кружечок за розміром серединки та наклеїла його. Бархатиста серединка маку виглядає значно краще за пластмасову.

v5
mak15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у вас не знайдеться штучних маків, скористайтесь цією інформацією Як зробити власноруч Мак пам’яті з паперу 

Мак пам’яті, зроблений власноруч, стане гарним сувеніром учасникам святкових урочистостей!  Вшануємо тих, хто приніс нам перемогу та мир!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*