Віяло з одноразових виделок

Весна цього року забарилась. Але календар невпинно наближає нас до травня, а там – гаївки, маївки,відпочинок на природі! І гори покинутого одноразового посуду…   *DONT_KNOW*  Не поспішайте залишати його десь при дорозі – це не тільки “вічне сміття”, але й чудовий матеріал для поробок.   *SCRATCH*  Ось яке віяло можна зробити з одноразових виделок.  *THUMBS UP*

Віяло з одноразових виделок

1. Приготуйте для роботи одноразові виделки (22-23 шт), різноманітні стрічки та мереживо, маленькі штучні квіти, картон (можна використати коробку з-під цукерок), клей “Момент” чи силіконовий.

Віяло з одноразових виделок - фото 2

2. Намалюйте на картоні коло ( в якості шаблона візьміть  CD  диск). Виріжте коло та розріжте його навпіл – це буде основа віяла.

Віяло з одноразових виделок - фото 3

Віяло з одноразових виделок - фото 4

3.  На відстані приблизно 2 см  від краю півкола нанесіть допоміжну лінію та наклейте на цю частину півкола  виделки так, щоб зверху вони торкались одна одну. Зверху наклейте друге півколо та дайте конструкції висохнути під невеликим вантажем.

Віяло з одноразових виделок - фото 5

4. Тепер саме цікаве – оздоблення!

Акуратно просиліть стрічку та мереживо між зубчиками виделок. Попередньо краще нашийте мереживо на стрічку. Краї закріпіть клеєм. Виделки замаскуйте квіточками  також на клею.  Таке ж мереживо ( вже без стрічки) просиліть біля картонної основи віяла, кінці закріпіть клеєм.

Віяло з одноразових виделок - фото 6

Віяло з одноразових виделок - фото 7

Віяло з одноразових виделок - фото 8

Віяло з одноразових виделок - фото 9

Основу віяла прикрасьте квіточками, бантиками, намистинками, тощо за допомогою двостороннього скочу або силіконового термоклею.  Остаточно приховати картонну основу допоможе великий бант ( також на клею).

Віяло з одноразових виделок - фото 10

Ось такий сувенір може залишитись у вас після вилазки на природу. Погодьтесь, це значно краще розкиданих по лісовій галявині виделок! @}-]-

Схожі записи

Від admin

Один коментар до “Віяло з одноразових виделок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*