Підсвічник зі скляної баночки.

В умовах відключення світла кожна родина вже запаслась свічками та ліхтариками. А ось підсвічників у кожну кімніту не вистачає. Розставляти свічки просто у баночках якось сумно, отже будемо швиденько робити підсвічники – щоб на всіх вистачило.

prohobbs.com
prohobbs.com

Для роботи потрібні

  • скляні баночки різної форми
  • тонкий бісерний дріт
  • намистинки чи бісер (краше прозорий)
  • лляний джут
  • клей
  • негорючий наповнювач – звичайний пісок чи камінчики, декоративні скляні камінці, тощо.
prohobbi.com
prohobbi.com

Виготовлення.

Нанижіть на дріт намистинки (скільки забажаєте).

prohobbi.com
prohobbi.com

Обмотайте підготовленим дротом баночку довільно розташовуючи намистинки. Відріжте дріт від мотка та міцно закрутіть кінці, притисніть до банки. Проволочні кільця з намистинками вже повинні триматись на баночці.

prohobbi.com
prohobbi.com

Обмотайте баночку поверх дроту товстим лляним джутом, додатково закріпивши розташування намистинок. Кінці джута зв’яжіть або склейте прозорим клеєм.

prohobbi.com
prohobbi.com

Заповніть баночку декоративним негорючим наповнювачем. Це додасть баночці ваги та стійкості. Довгу свічку можна занурити у наповнювач, коротеньку “таблетку” поставити зверху на наповнювач. В цій баночці звичайна сіль (цукор не насипайте, плавиться).

prohobbi.com
prohobbi.com

Якщо насмистинки будуть з прозорого кольорового бісеру, підсвічник даватиме кольорове світло. Ще один варіант підсвічників з баночки в екостилі знайдете тут. Прикрасьте свою оселю такими підсвічниками, нехай вони внесуль романтику у зимові вечори при свічках. Намагайтесь знаходити світлий промінчик у будь яких життєвих ситуаціях, і ніякі обставини вам не завадять!

Схожі записи

  • Органайзер – декор баночкиОрганайзер – декор баночкиКреативні органайзери можна виготовити власноруч зі звичайних металевих чи скляних баночок. Адже часто ці баночки такої цікавої форми, що викидати шкода. А місткостей для дрібничок багато […]
  • М’яка іграшка. Котики-валентинки. МК.М’яка іграшка. Котики-валентинки. МК.М'яка іграшка. Котики-валентинки. МК. М'якенькі та пухнасті котики завжди асоціюються з домашнім затишком і теплом. Така незвична ігрпшка-валентинка стане чудовим подарунком до Дня […]
  • Майстерклас. Народна лялька мотанка Десятиручка.Майстерклас. Народна лялька мотанка Десятиручка.Народна лялька мотанка Десятиручка. Мотанка Десятиручка виправдовує свою назву - це лялечка-помічниця з 10 ручками (погодьтесь, двох рук не завжди вистачає для впорядкування всіх справ). […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*