Новорічний дзвоник з пластикової упаковки.

bigben

Прикрасити вуличну ялинку, вхідні двері будинку чи яблуньку і зимовому садочку можна дзвониками зі звичайного стаканчика від йогурту. Візьміть низький та широкий стаканчик – він більше подібний до дзвоника. Ще знадобиться велика намистина, 25-30 см тонкої стрічки чи мотузочки, кришка від звичайнісінької пластикової пляшки.

bigben1

Ще потрібна фарба – я взяла водорозчинний металвк різних кольорів (швидко сохне, без запаха, приемний блиск) та клей ПВА для декупажу.

bigben2

З інстркментів підготуйте шило та термоклей, а також ножиці.

bigben3

Спочатку порошком для чищення посуду змийте малюнок зі стаканчика (це напрочуд легко). Якщо фарба все ж таки тримається міцно, зафарбуйте надписи білою фарбою – в подальшому там розміститься малюнок-декупаж.

Верхню і нижню частину дзвоника зафарбуйте кольоровою фарбою та відкладіть для висихання.

bigben4

Тим часом підготуйте малюнок з серветки для наклеювання. Від попередньої роботи у мене залишилась смуга з ялинками та  шишки. По довжині цих малюнків достатньо. Якшо ви використовуїте серветкові малюнки, зніміть з підготовлених відрізків білий шар серветки. Враховуючи форму дзвоника (звужується угорі), я вирізала кутики між ялинками.

bigben5

Потім наклейте малюнок на білу смугу стаканчика (декупаж). Тонкий шар серветка з малюнком сухим накладіть на місце накеювання, зверху м’яким пензликом нанесіть клей ПВА, розведений водою 1:1, складочки розправте пензликом під час наклеювання. Залишіь роботу до повного висихання. Нанесіть на картинку 2-3 шари водорозчинного лаку, кожен шар лаку має висохнути.

bigben7

Поки лак сохне, пофарбуйте кришку від пляшки та намистину в золотистий колір. Підготуйте шило та велику голку з міцною ниткою, відріжте 30 см стрічки.

bigben8

Шилом зробіть 2 отвори в кришці, просиліть в ці отвори кінці стрічки. Якщо стрічка затовста, в голку засиліть 20-25 см міцної нитки, кінці нитки зав’яжіть вузликом. В отриману петлю просиліть кінчик стрічки . Голку з нитяною петлею просиліть в отвір кришки, нитяна петля протягне через цей отвір стрічку. Такий прийом часто використовують, коли потрібно насилити намистини на стрічку чи товсту нитку. Стрічку зав’яжіть візликом на відстані 7-8 см від згину.

bigben9

Шилом зробіть отвір по центру дна стаканчика, за допомогою голки з ниткою присиліть в отвір обидва кінці стрічки, насиліть намистину та зав’яжіть вузликом  кінці стрічки; Підріжте кінчики так, щоб після вузлика залишилось близько 0,5 см.

bigben10

Тепер клейовим пістолетом приклейте вузлик під кришкою до отвору на дні стакана, потім приклейте до дна кришечку.

bigben11

Так само зроблений і синій дзвоник, тільки форма стаканчика дещо інща і замість серветкових малюнків наклеєні композиції з упаковочного паперу.

Коли я підвісила дзвоник, зрозуміла, що золотистий ободок йому не завадить, тож нанесла його.  Але краще це зробити під час фарбування деталей.

Ще один, червоний дзвоник, прикрасив солом’яний Різдвяний віночок. Язичок цього дзвоника – малесенький ялинковий шарик.

bigben12

Ось так звичайні пластикові стаканчики перетворюються  на Різдвяні дзвіночки! Спробуйте і ви звичним речам знайти незвичне застосування. Приємної вам творчості і щасливого прийдешнього року!

Схожі записи

  • Декупаж – картинка новорічна.Декупаж – картинка новорічна.Декупаж - картинка новорічна. Така пухнасто-тепла новорічна картинка зроблена за 2 вечори практично "з нічого", а чудово прикрашає кімнату і доречна до свят.  *OK* У вас знайдеться […]
  • Новорічна шкатулка з картонної коробочки.Новорічна шкатулка з картонної коробочки.Новорічна шкатулка з картонної коробочки. Цукерки швидко закінчились, а коробочка ще згодиться для упаковки новорічних подарунків - треба тільки задекорувати. *THUMBS UP*  Оформлю її […]
  • Органайзер – декор баночкиОрганайзер – декор баночкиКреативні органайзери можна виготовити власноруч зі звичайних металевих чи скляних баночок. Адже часто ці баночки такої цікавої форми, що викидати шкода. А місткостей для дрібничок багато […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*