Гілка яблуневого цвіту з бісера. Фотомайстерклас.

Гілка яблуневого цвіту з бісера. Фото-МК.

Весна щойно почалась, а я вже мрію про тепле сонечко та буйне цвітіння садів. Ось і вирішила прискорити процес і зробити собі таку яблуневу квітучу гілку. Та й збережеться цвіт надовго.  *YES*

aple1

Для роботи потрібні матеріали:

бісер №10 (мілкий) — білий, зелений, рожевий, трішки золотисто-жовтого;

дріт для бісероплетіння;

нитка вишивальна зелена;

двобічний скотч;

флористична стрічка коричнева (я замінила будівельним скотчем);

гілка для монтажу виробу;

ваза з камінчиками для  монтажу композиції.

 За схемою зплетіть пелюстки яблуневого цвіту — по 20 на одне суцвіття.

Відріжте 20-22 см дроту, несиліть 7 білих намистин, розташуйте посередині дроту і зверніть кільце, закріпіть на 2-3 оберти дроту. Один кінець дроту відігніть — це буде стебло. На другий кінець дроту послідовно наберіть 4-5 білих намистин, 7 рожевих намистин та знову 4-5 білих; щильно оберніть низку навкруги першого кола та закріпіть в 2-3 оберти дроту.  На цей же кінчик дроту насиліть 1 жовту намистину і закрутіть на відстані 1 см від пелюстки — це буде тичинка. Зайвий кінчик дроту відріжте.

aple2

Ось так виглядають готові пелюстки. З 5 пелюсток сформуйте квітку , з 3 пелюсток нерозпущена квітка, з 2 пелюсток — бутон. На суцвіття потрібно 3 повних квітки, 1 нерозпущена та 1 бутон.

aple3

За схемою зплетіть 4-5 листочків на суцвіття.

Відріжте 25 см дроту, насиліть 19-21 зелену намистину; змістіть низку на край , сформуйте петлю і закріпіть 2-3 обертами дроту. Коротший кінець дроту (7см) відігніть вбік, на довгий кінець нанижіть зелений бісер в такій кількості, шоб вистачило щильно обернути навкруги першої петлі, закріпіть 2-3 обертами дроту. Так само наберіть бісер та оберніть трелю петлю навкруги двох попередніх, кінчики дроту скрутіть разом на 1,5-2 см.  Кількість намистин тут не зазначаю — це залежить від якості намистин; головне, щоб кільця листочка були видовжені та щильно прилягали одне до одного.

aple4

Тепер збираємо суцвіття.

Спочатку насиліть на проволочне стебельце велику зелену бісерину, підтягніть її максимально близько до пелюсток — це буде чашеложе квіточки чи бутона.

aple5

Впритул до зеленої намистинки наклейте шматочок двобічного скотчу (0,5 см достатньо), потім шильно обмотайте стебло вишивальною зеленою ниткою; нижняй край нитки також закріпіть на двобічний скотч. Підготовлені таким чином квіточки і бутони складіть у суцвіття, По нижньому краю склейте суцвіття двобічним скотчем (на 1,5-2 см), пр скотчу обмотайте зеленою вишивальною ниткою.

aple6

Так само на двобічний скотч обмотайте зеленою ниткою стебла листочків (приблизно на 2 см).

aple7

Розташуйте листочки навкруги суцвіття, скрутіть нижче ниткової намотки. Дротяну скрутку проклейте двобічним скотчем та обмотайте зеленою вишивальною ниткою також приблизно на 2 см. Суцвіття готове.

aple8

Тепер формуємо квітучу гілку.

Для монтажу я зрізала гілку ось такої форми; на ній можна розташувати 6 суцвіть. Гілка має бути суха, суцвіття я підготувала за попереднім поясненням. У вас може бути інша кількість квітучих букетиків в залежності від форми гілки. Доречі, гілочку можете сформувати самостійно, підрізавши зайві кінчики.

aple9

Примотайте суцвіття до гілочак флористичною стрічкою.  Відріжте 8-10 см стрічки, розташуйте суцвіття на короткій гілочці та щильно примотайте його  флористичною стрічкою від листочків до кінця дротиків.  Навіть флористична стрічка коричневого кольору буде відрізнятись по кольору від кори гілки, тож сформовану гілку потрібно буде пофарбувати. А при відсутності флористичної стрічки можна скористатись будівельним скотчем — його можна придбати у будь-якій крамничці будматеріалів (купуйте тонкий, 1,5 см). Пофарбувати гілку краще гуашшю, розведеною клеєм ПВА  з додаванням води (1:1).

aple91

Закріпила я свою гілку в скляну вазочку і засипала скельцями, обточеними прибоєм (діти влітку з моря привезли). Таки скельця створили ефект води в скляній вазі. Скельця легко замінити декоративними скляними камінчиками чи просто мілкими камінчиками. Якщо ваша ваза непрозора, можна просто заляти гілку розведеним гіпсовис розчином, а поверх застившого розчину присипати бісером.  Можете придумати власний варіант, виходячи з наявної вазочки та наповнювача.

aple92

Квітуча яблунева гілка довго прикрашатиме вашу оселю чи стане чудовим подарунком, зробленим власноруч та з любов’ю.  @}-]-

Схожі записи

  • Схеми вишивки до ПасхиСхеми вишивки до ПасхиПопереду прекрасне весняне свято - Пасха. Пропоную вашій увазі колекцію схем для пасхальної вишивки, які ви можете виконати для оздоблення пасхального рушника чи святкового столу. Вишивкою […]
  • Пиріжки весняні з зеленою цибулею.Пиріжки весняні з зеленою цибулею.Пиріжки весняні з зеленою цибулею. Смажені пиріжки із сирного тіста з зеленою цибулею та яйцем - чудовий весняний сніданок. Готується швидко, із доступних сільських продуктів. Дуже смачні […]
  • В’язані дзвіночкиВ’язані дзвіночкиСкоро Новий рік і багато рукодільниць вже прийнялись робити різноманітні новорічні прикраси до свят.  O:-)Їх можна робити з різноманітних матеріалів. Сьогодні ми пропонуємо вам […]

Мітки: , , , , , , ,

Залишити відповідь

O:-):):(;):-P8-):-D:-[=-O:-**CRYING*:-x]:o:-|:-/*JOKINGLY*]:-][:-}*KISSED*:-!*TIRED**STOP**KISSING*@}-]-*THUMBS UP**DRINK**IN LOVE*@=*HELP*\m/%)*OK**WASSUP**SORRY**BRAVO**ROFL**PARDON**NO**CRAZY**DONT_KNOW**DANCE**YAHOO**HI**BYE**YES*;D*WALL**WRITE**SCRATCH*