Гілка яблуневого цвіту з бісера. Фото-МК.
Весна щойно почалась, а я вже мрію про тепле сонечко та буйне цвітіння садів. Ось і вирішила прискорити процес і зробити собі таку яблуневу квітучу гілку. Та й збережеться цвіт надовго. *YES*
Для роботи потрібні матеріали:
бісер №10 (мілкий) – білий, зелений, рожевий, трішки золотисто-жовтого;
дріт для бісероплетіння;
нитка вишивальна зелена;
двобічний скотч;
флористична стрічка коричнева (я замінила будівельним скотчем);
гілка для монтажу виробу;
ваза з камінчиками для монтажу композиції.
За схемою зплетіть пелюстки яблуневого цвіту – по 20 на одне суцвіття.
Відріжте 20-22 см дроту, несиліть 7 білих намистин, розташуйте посередині дроту і зверніть кільце, закріпіть на 2-3 оберти дроту. Один кінець дроту відігніть – це буде стебло. На другий кінець дроту послідовно наберіть 4-5 білих намистин, 7 рожевих намистин та знову 4-5 білих; щильно оберніть низку навкруги першого кола та закріпіть в 2-3 оберти дроту. На цей же кінчик дроту насиліть 1 жовту намистину і закрутіть на відстані 1 см від пелюстки – це буде тичинка. Зайвий кінчик дроту відріжте.
Ось так виглядають готові пелюстки. З 5 пелюсток сформуйте квітку , з 3 пелюсток нерозпущена квітка, з 2 пелюсток – бутон. На суцвіття потрібно 3 повних квітки, 1 нерозпущена та 1 бутон.
За схемою зплетіть 4-5 листочків на суцвіття.
Відріжте 25 см дроту, насиліть 19-21 зелену намистину; змістіть низку на край , сформуйте петлю і закріпіть 2-3 обертами дроту. Коротший кінець дроту (7см) відігніть вбік, на довгий кінець нанижіть зелений бісер в такій кількості, шоб вистачило щильно обернути навкруги першої петлі, закріпіть 2-3 обертами дроту. Так само наберіть бісер та оберніть трелю петлю навкруги двох попередніх, кінчики дроту скрутіть разом на 1,5-2 см. Кількість намистин тут не зазначаю – це залежить від якості намистин; головне, щоб кільця листочка були видовжені та щильно прилягали одне до одного.
Тепер збираємо суцвіття.
Спочатку насиліть на проволочне стебельце велику зелену бісерину, підтягніть її максимально близько до пелюсток – це буде чашеложе квіточки чи бутона.
Впритул до зеленої намистинки наклейте шматочок двобічного скотчу (0,5 см достатньо), потім шильно обмотайте стебло вишивальною зеленою ниткою; нижняй край нитки також закріпіть на двобічний скотч. Підготовлені таким чином квіточки і бутони складіть у суцвіття, По нижньому краю склейте суцвіття двобічним скотчем (на 1,5-2 см), пр скотчу обмотайте зеленою вишивальною ниткою.
Так само на двобічний скотч обмотайте зеленою ниткою стебла листочків (приблизно на 2 см).
Розташуйте листочки навкруги суцвіття, скрутіть нижче ниткової намотки. Дротяну скрутку проклейте двобічним скотчем та обмотайте зеленою вишивальною ниткою також приблизно на 2 см. Суцвіття готове.
Тепер формуємо квітучу гілку.
Для монтажу я зрізала гілку ось такої форми; на ній можна розташувати 6 суцвіть. Гілка має бути суха, суцвіття я підготувала за попереднім поясненням. У вас може бути інша кількість квітучих букетиків в залежності від форми гілки. Доречі, гілочку можете сформувати самостійно, підрізавши зайві кінчики.
Примотайте суцвіття до гілочак флористичною стрічкою. Відріжте 8-10 см стрічки, розташуйте суцвіття на короткій гілочці та щильно примотайте його флористичною стрічкою від листочків до кінця дротиків. Навіть флористична стрічка коричневого кольору буде відрізнятись по кольору від кори гілки, тож сформовану гілку потрібно буде пофарбувати. А при відсутності флористичної стрічки можна скористатись будівельним скотчем – його можна придбати у будь-якій крамничці будматеріалів (купуйте тонкий, 1,5 см). Пофарбувати гілку краще гуашшю, розведеною клеєм ПВА з додаванням води (1:1).
Закріпила я свою гілку в скляну вазочку і засипала скельцями, обточеними прибоєм (діти влітку з моря привезли). Таки скельця створили ефект води в скляній вазі. Скельця легко замінити декоративними скляними камінчиками чи просто мілкими камінчиками. Якщо ваша ваза непрозора, можна просто заляти гілку розведеним гіпсовис розчином, а поверх застившого розчину присипати бісером. Можете придумати власний варіант, виходячи з наявної вазочки та наповнювача.
Квітуча яблунева гілка довго прикрашатиме вашу оселю чи стане чудовим подарунком, зробленим власноруч та з любов’ю. @}-]-
Якщо вам сподобався сайт «Урок праці», ви можете отримувати оновлення через RSS канал або ви можете підписатися на розсилку по e-mail або слідкувати в Twitter