Новорічна сніжинка в техніці скрапбукінг

Вільний час в колі родини – це прекрасний привід зайнятися рукоділлям.  Знайдіть кілька годин для неквапливої і вдумливої творчості, так необхідної нам у нескінченній щоденній метушні! Заохотьте своїх друзів та рідних – гуртом веселіше!  [:-} O:-) :- 😀

Ну, а Новий рік – це підходящий привід продемонструвати собі і своїм близьким, на що ми здатні!

Тема новорічної паперової іграшки просто безмежна!

Пап’є-маше та орігамі, декупаж і витинанки … Ажурна і дуже святкова сніжинка-підвіска – прекрасна прикраса для новорічної ялинки. Тим більш, що цієї зими справжнього снігу ми ще й не бачили!  *DONT_KNOW*

Новорічна іграшка в техніці скрапбукінг

Для новорічної сніжинки в техніці скрапбукінг нам знадобиться:

  • 2 смужки скрап-паперу 5х30см ( А4 по довжині може бути, ще й в кольорі)
  • шматочок білого щільного картону розміром 10х15см ( годиться шматочок коробки з-під цукерок)
  • 2 сніжинки (можна вирізати самим, можна використовувати готові, можна замінити на те що вам підкаже фантазія)
  • пару намистин або стразів,
  • трохи сухого гліттера (блискіток) і клею для його нанесення,
  • шматочок стрічки і шнурочок.

Відрізаємо 2 смужки скрап-паперу шириною 5 см і довжиною 30см, з одного боку кожної смужки робимо ажурний край за допомогою бордюрного діркопробивача (якщо ж у вас його немає, то можна скористатися фігурними ножицями або просто залишити край прямим).

Новорічна іграшка скрапбукінг

За допомогою стека, палички для тиснення або ж будь-якого підручного засобу, наприклад стилуса для нігтів, стрижня в кульковій ручці, що закінчилася, проводимо лінії згину з кроком приблизно 0,5 -1 см або ж так, як нам підказує малюнок ажурного краю. По лініях згину збираємо “гармошку”.

Новорічна прикраса в техніці скрапбукінг

Короткі краї гармошки склеюємо між собою, чекаємо, поки підсохне клей, і акуратно розгортаємо квітку ажурним краєм назовні. У центр можна крапнути трохи клею, щоб квіточка знову не згорнулася, а зверху покласти щось важке. Те ж саме потрібно повторити з другою смужкою паперу і залишити сохнути.

Новорічна прикраса на ялинку в техніці скрапбукінг

З шматочка картону вирізаємо зірочку. Можна намалювати її від руки, можна скачати шаблон в інтернеті, можна використовувати готовий трафарет, як у моєму випадку: обводимо по контуру велику зірочку олівцем або світлою пастою і вирізаємо. Моя зірка вийшла витягнутої форми, 10см х 14см.

Новорічна іграшка на ялинку в техніці скрапбукінг

Промені зірки промазуємо з обох боків клеєм (я використовую клейову подушечку) і, не забувши покласти на стіл аркуш паперу, щедро посипаємо нашу зірку сухим глітером. Струшуємо надлишки його на аркуш паперу й пересипаємо назад в баночку.

Іграшка на ялинку в техніці скрапбукінг

Збираємо нашу новорічну іграшку: центральну частину зірки промазуємо гарненько клеєм (я використовую силіконовий плавкий клей. Якщо у вас немає спеціального”пістолета” для нагрівання клею, можна обережно  розтопити клейову паличку над вогником свічки) і приклеюємо квітку-гармошку.

Прикраса на ялинку в техніці скрапбукінг

Центр квітки-гармошки я прикрасила паперовою сніжинкою, яку теж щедро посипала сухим глітером, приклеїла намистину-перлинку.

Прикраса на новорічну ялинку в техніці скрапбукінг

Робимо отвір в верхньому промені зірочки за допомогою звичайного діркопробивача і протягуємо шнурочок. Трохи нижче шнурочка приклеюємо бантик з атласної білої стрічки.

Прикраса на новорічну ялинку скрапбукінг

За допомогою другої квітки-гармошки прикрашаємо другу сторону зірочки і насолоджуємося отриманим результатом!

Хороших вам  святковий ідей!  *OK*

 

Схожі записи

  • Новорічна сніжинка з макаронНоворічна сніжинка з макаронНаближається Новий рік, а це означає - настала пора веселих конкурсів, загадок, ігор. 😎 😀   Пропонуємо вам зробити святковий сувенір-загадку «Сніжинка» - нехай всі спробують […]
  • Новорічні дискиНоворічні дискиНоворічні прикраси з комп'ютерних дисків. Комп'ютерні диски такі блискучі, що самі просяться на Новорічну ялинку.  *YES* За рік у кожного вдома знайдеться кілька непотрібних дисків, а […]
  • Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса – Морська фея.Ялинкова прикраса - Морська фея. Незвичне поєднання морської ракушки та новорічної ялинки! Але саме така Морська фея стане креативною прикрасою вашого свята. Пригадайте, де сховані […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*