Вільний час в колі родини – це прекрасний привід зайнятися рукоділлям. Знайдіть кілька годин для неквапливої і вдумливої творчості, так необхідної нам у нескінченній щоденній метушні! Заохотьте своїх друзів та рідних – гуртом веселіше! [:-} O:-) :- 😀
Ну, а Новий рік – це підходящий привід продемонструвати собі і своїм близьким, на що ми здатні!
Тема новорічної паперової іграшки просто безмежна!
Пап’є-маше та орігамі, декупаж і витинанки … Ажурна і дуже святкова сніжинка-підвіска – прекрасна прикраса для новорічної ялинки. Тим більш, що цієї зими справжнього снігу ми ще й не бачили! *DONT_KNOW*
Для новорічної сніжинки в техніці скрапбукінг нам знадобиться:
- 2 смужки скрап-паперу 5х30см ( А4 по довжині може бути, ще й в кольорі)
- шматочок білого щільного картону розміром 10х15см ( годиться шматочок коробки з-під цукерок)
- 2 сніжинки (можна вирізати самим, можна використовувати готові, можна замінити на те що вам підкаже фантазія)
- пару намистин або стразів,
- трохи сухого гліттера (блискіток) і клею для його нанесення,
- шматочок стрічки і шнурочок.
Відрізаємо 2 смужки скрап-паперу шириною 5 см і довжиною 30см, з одного боку кожної смужки робимо ажурний край за допомогою бордюрного діркопробивача (якщо ж у вас його немає, то можна скористатися фігурними ножицями або просто залишити край прямим).
За допомогою стека, палички для тиснення або ж будь-якого підручного засобу, наприклад стилуса для нігтів, стрижня в кульковій ручці, що закінчилася, проводимо лінії згину з кроком приблизно 0,5 -1 см або ж так, як нам підказує малюнок ажурного краю. По лініях згину збираємо “гармошку”.
Короткі краї гармошки склеюємо між собою, чекаємо, поки підсохне клей, і акуратно розгортаємо квітку ажурним краєм назовні. У центр можна крапнути трохи клею, щоб квіточка знову не згорнулася, а зверху покласти щось важке. Те ж саме потрібно повторити з другою смужкою паперу і залишити сохнути.
З шматочка картону вирізаємо зірочку. Можна намалювати її від руки, можна скачати шаблон в інтернеті, можна використовувати готовий трафарет, як у моєму випадку: обводимо по контуру велику зірочку олівцем або світлою пастою і вирізаємо. Моя зірка вийшла витягнутої форми, 10см х 14см.
Промені зірки промазуємо з обох боків клеєм (я використовую клейову подушечку) і, не забувши покласти на стіл аркуш паперу, щедро посипаємо нашу зірку сухим глітером. Струшуємо надлишки його на аркуш паперу й пересипаємо назад в баночку.
Збираємо нашу новорічну іграшку: центральну частину зірки промазуємо гарненько клеєм (я використовую силіконовий плавкий клей. Якщо у вас немає спеціального”пістолета” для нагрівання клею, можна обережно розтопити клейову паличку над вогником свічки) і приклеюємо квітку-гармошку.
Центр квітки-гармошки я прикрасила паперовою сніжинкою, яку теж щедро посипала сухим глітером, приклеїла намистину-перлинку.
Робимо отвір в верхньому промені зірочки за допомогою звичайного діркопробивача і протягуємо шнурочок. Трохи нижче шнурочка приклеюємо бантик з атласної білої стрічки.
За допомогою другої квітки-гармошки прикрашаємо другу сторону зірочки і насолоджуємося отриманим результатом!
Хороших вам святковий ідей! *OK*
Якщо вам сподобався сайт «Урок праці», ви можете отримувати оновлення через RSS канал або ви можете підписатися на розсилку по e-mail або слідкувати в Twitter