Новорічна шкатулка з картонної коробочки.

didmoros7

Цукерки швидко закінчились, а коробочка ще згодиться для упаковки новорічних подарунків – треба тільки задекорувати. *THUMBS UP*  Оформлю її в техніці “декупаж”. Я добрала 2 серветки з новорічною тематикою – Дід Мороз прикрасить верх коробочки, ялинки – бічну частину. Спочатку я зафарбувала білою фарбою червоний малюнок на боковинці коробки.снєжкою (краще емаль водорозчинна, але під рукою не було). Поки фарба сожне, я відмітила та відрізала потрібні частини серветки.

  1. Наклала коробочку на зображення  Діда Мороза з білого боку серветки, обвела коло, відрізала, потвм зняла білі шари серветки, залишивши зображення.
  2. Лінійкою поміряла висоту бічної частини, підібрала та відрізала смуги для декупажу. Ширини смуги з ялинками було замало, тож я відрізала другу вузьку смужку з орнаментом. Білі шари серветки також зняла.

didmoros1

Картинка з Дідом Морозом досить велика, близько 15 см в діаметрі. Щоб її приклеїти без складок я розташувала  картинку на файл-пакеті яскравою стороною донизу та заляла водою (приблизно 1-2 столових ложки). Картинка намокне, збільниться у розмірі та “попливе” на воді. Пензликом розправте картинку при потребі та акуратно зляйте залишки води з файла.  O:-)

didvoros2

Потім наклала файл з картинкою на коробку, злегка притисла один край, щоб картинка прикріпилась до коробки та акуратно зняла файл.

didmoros3

На картинку нанеслі клей ПВА, розведений водою (1:1)

didmoros4

Коли картинка підсохла, я наклеїлп смужки на бокову частину –  спочатку ялинки знизу, потім золотисту смугу угорі. Застосувала техніку декупаж – наклала суху смугу з малюнком на коробку, зверху нанесла розведений водою клей ПВА (1:1), розправляючи пензликом заломи на смужці серветки.  Частину золотистої смужки пензликом завернула на верхній бортик коробки. Залишила роботу до повного висихання.  *SCRATCH*

didmoros5

Тонку золотисту смужку я наклеїла знизу на внутрішню коробку – її видно, якщо закрити коробку. Наклеєні серветкові малюнки висохли – їх потрібно покрити водорозчинним лаком в 2-3 шари, кожен шар лакож має добре висохнути. В лак я добавила гліттер (золотистті блискітки), тож моя коробочки злегка мерехтить, що тільки додає новорічного настрою.

didmoros6

Вевх коробочки я прикрасмла зеленим шнуром – вклеїла його по бортику термоклеєм, з кінців шнура сформувала бантик. Таким чином я замаскувала всі стики малюнку-декупажу. Вузол банта також прикрила червоною квіткою (готова вишивка-аплікація).

Упаковка для подарунків готова, тож пишіть листа Діду Морозу! *WRITE*   Та й оселю в Новорічні свята така шкатулочка прикрасить.

Практично буль-яка коробочка може стати креативною шкатулкою чи, принайми, привабливою коробочкою для зберігання дуже корисних речей.  Уважно огляньте наявні коробочки, доберіть теми оздоблення і творіть. Удачі у ваших починаннях.

Схожі записи

  • Декупаж – картинка новорічна.Декупаж – картинка новорічна.Декупаж - картинка новорічна. Така пухнасто-тепла новорічна картинка зроблена за 2 вечори практично "з нічого", а чудово прикрашає кімнату і доречна до свят.  *OK* У вас знайдеться […]
  • Новорічні дискиНоворічні дискиНоворічні прикраси з комп'ютерних дисків. Комп'ютерні диски такі блискучі, що самі просяться на Новорічну ялинку.  *YES* За рік у кожного вдома знайдеться кілька непотрібних дисків, а […]
  • Підсвічники зі скляних баночок.Підсвічники зі скляних баночок.Підсвічники зі скляних баночок. Такі паідсвічники прикпасять вашу Новорічну ніч, якщо ви знайдете 15-20 хвилин на їх виготовлення.  *OK* Ще вам для роботи потрібні невеликі скляні […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*